نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

--

حفظ حریم شخصی

حقوق و قوانين :

استفاده شما از وب سايت فروشگاه تک ستاره به معني توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد.

1. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از  اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد. استفاده از محتويات سايت فروشگاه تک ستاره براي سايت ها و وبلاگ هاي شخصي تنها به شرطي که منافع تجاري مد نظر نباشد با ذکر منبع يا آدرس سايت مجاز مي باشد.

2. اطلاعات موجود در سايت فروشگاه تک ستاره از منابع معتبر و مرتبط و نيز شركت هاي سازنده محصولات جمع آوري و در سايت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرويس هاي موجود يا ارائه شده در سايت فروشگاه تک ستاره در مواردي غير دقيق يا داراي خطاهاي نگارشي باشد. سايت   فروشگاه تک ستاره  مسئوليتي را در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد داشت. سايت فروشگاه تک ستاره به طور مداوم اطلاعات و محتويات سايت را به روز خواهد كرد.

3. كاربران بايد هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

4. فروشگاه تک ستاره براي پيشرفت و تامين هزينه هاي جاري سايت، از نمايش آگهي هاي تبليغاتي استفاده مي کند که چگونگي و حدود آن توسط فروشگاه تک ستاره تعيين خواهد شد.

5. شما به سايت فروشگاه تک ستاره اطمينان مي دهيد که از اين سايت براي رسيدن به مقاصدي که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت فروشگاه تک ستاره مي باشد استفاده نخواهيد کرد. شما از سايت فروشگاه تک ستاره به گونه اي استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود. همچنين شما مجاز به دسترسي يا تلاش براي دسترسي به اطلاعات، محتويات يا ورودي هايي که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند نيستيد.

6. سايت فروشگاه تک ستاره ممکن است داراي لينک هايي به سايت هاي ديگر باشد. اين سايت ها تحت کنترل فروشگاه تک ستاره نيستند و سايت فروشگاه تک ستاره هيچ مسووليتي در قبال محتويات اين سايتها شامل (و نه محدود به) لينک هاي ديگري که ممکن است در اين سايت ها باشد ندارد. سايت فروشگاه تک ستاره اين لينک ها را براي سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر يک از اين لينک ها به معني تائيد يا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نيست. سايت هايى كه در آگهي ها يا صفحات سايت فروشگاه تک ستاره لينک مي شوند توسط افرادي خارج از فروشگاه تک ستاره اداره مي شوند، لذا سايت فروشگاه تک ستاره نمي تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق مي کنيد مسووليت هر گونه خسارت و آسيب احتمالي وارده به رايانه تان را از طريق ويروس يا فايل هاي مخرب ديگر  که مي تواند ناشي از دريافت و استفاده از داده ها و فايل هاي متعلق به سايت هاي لينک شده در سايت فروشگاه تک ستاره باشد، خود برعهده خواهيد داشت.

7. وب سايت فروشگاه تک ستاره هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود و يا لينک هاي مرده نمي پذيرد. سرويس هاي سايت «آنگونه که هست» ارائه مي شود و سايت فروشگاه تک ستاره تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که مي تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انساني، مشکلات اينترنتى، خرابي تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

8. سايت فروشگاه تک ستاره اطمينان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرويس ها و گرافيک موجود را تضمين نمي کند. سايت فروشگاه تک ستاره اين اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرويس ها و گرافيک را بدون هر گونه قيد يا تضمين «آنگونه که هست» ارائه مي کند. وب سايت فروشگاه تک ستاره تحت هيچ شرايطي خسارت هاي احتمالي ممکن را که به هر دليل به خاطر از دست دادن دسترسي يا اطلاعات در پي استفاده از سايت فروشگاه تک ستاره يا از تاخير يا ناتواني در استفاده از سايت يا سرويس هاي آن حاصل شود نمي پذيرد.

9. اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر مي گردد و به معني توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت فروشگاه تک ستاره خواهد بود و جايگزين کليه توافقات قبلي يا جاري محسوب مي شود.

10. سايت فروشگاه تک ستاره ممکن است داراي سرويس هايي با قابليت مشارکت عمومي موسوم به سرويس هاي جمعي، همچون اتاق گفتگو، تابلوي اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه هاي خبري، شبکه دوستان و  سرويس هاي ديگري باشد که براي تسهيل ارتباط شما با ديگران (چه در مقياس عمومي مثل تالار گفتگو و چه در مقياس خصوصي مثل شبکه خصوصي دوستان) ارائه مي شوند. شما توافق مي کنيد که از اين سرويسهاي جمعي، فقط براي ثبت، ارسال و دريافت پيامهايي استفاده کنيد که مناسب و مرتبط با آن سرويس خاص باشد.

11. وب سايت فروشگاه تک ستاره الزامي به ديدباني و کنترل سرويس هاي جمعي ندارد. با اين وجود وب سايت فروشگاه تک ستاره اين حق را براي خود محفوظ مي دارد که محتويات ارسال شده در سرويس هاي جمعي را مرور  و هرگونه ورودي نامناسب را حذف نمايد.

12. ما ممكن است سرويس هاي خود را به هر دليلى در زمانهاي مختلف و بدون اطلاع قبلي، تغيير دهيم و حق تغيير شرايط اين سرويس ها نيز براي ما محفوظ خواهد بود. بنابراين، شرايط استفاده از سرويس هاي سايت فروشگاه تک ستاره هر از گاهي روزآمد خواهد شد. در اين صورت تاريخ مندرج در بالاي اين صفحه منعکس کننده آخرين زمان روزآمدسازي خواهد بود. شما توافق مي کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير مي باشد. در صورتي که شرايط استفاده از سرويس ها دستخوش تغييرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سايت منعکس خواهد شد.

13. © کليه محتويات سايت فروشگاه تک ستاره شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به سايت فروشگاه تک ستاره مي باشد.

 © کليه حقوق محفوظ است.  1390 هجري خورشيدي


سياست حفظ حريم شخصي کاربران

فروشگاه تک ستاره به اطلاعات مخفى يا خصوصي اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.

فروشگاه تک ستاره متعهد مي شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد. در واقع با استفاده از سايت فروشگاه تک ستاره، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي دهيد.

جمع آوري اطلاعات شخصي شما
وب سايت فروشگاه تک ستاره اقدام به دريافت اطلاعاتي مي کند که هنگام ارسال سفارش خريد كالاها، بر مبناي آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگي قبلي تحويل دهد. همچنين سايت فروشگاه تک ستاره مبادرت به جمع آوري اطلاعات آماري مي نمايد که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رايانه شما مي باشد و به طور خودکار توسط سايت فروشگاه تک ستاره ثبت مي شود. اين اطلاعات مي تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اينترنتي و زمان دسترسي به سايت باشد. اين اطلاعات توسط سايت فروشگاه تک ستاره براي انجام عمليات بهتر، حفظ کيفيت سرويس ها و تامين اطلاعات آماري مورد استفاده قرار مي گيرد.

استفاده از اطلاعات شخصي شما
سايت فروشگاه تک ستاره از اطلاعات شخصي شما براي عملکرد سايت و تامين سرويسهايي که شما درخواست کرده ايد استفاده مي کند. سايت فروشگاه تک ستاره همچنين ممکن است از طريق نظرسنجي ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرويس هاي  جاري يا امکان ارائه سرويس هاي جديد جويا شود.
سايت فروشگاه تک ستاره فهرست مشتريان يا اعضاي خود را به اشخاص ثالث نمي فروشد و كالا ممکن است گاه به گاه، از طرف شرکاي تجاري خود براي اطلاع رساني در مورد پيشنهاداتي که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگيرد. در اين حالت، اطلاعات منحصر بفرد شما (ايميل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفين خارجي واگذار نمي شود.

سايت فروشگاه تک ستاره صفحاتي را که بازديدکنندگان سايت مشاهده مي کنند رديابي مي کند تا به اين ترتيب، تعيين کند چه سرويس هايي از بيشترين محبوبيت برخوردار هستند. اين اطلاعات در محتويات تبليغاتي درون سايت يا عملکرد بهتر سرويس ها مورد استفاده قرار مي گيرد.

استفاده از کوکي ها
سايت فروشگاه تک ستاره از کوکي استفاده مي کند تا به شما براي شخصي سازي استفاده از سايت و بهبود سرويس ها کمک کند. کوکي يک فايل متني محتوي يک سري داده است که توسط يک صفحه وب  بر روي ديسک شما قرار داده مي شود.  از کوکي ها براي اجراي برنامه يا ويروسي کردن کامپيوتر نمي توان استفاده کرد. کوکي ها به طور منحصر بفرد به شما اختصاص داده مي شوند و فقط توسط وب سايتي که کوکي را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.
يکي از اهداف اصلي کوکي ها فراهم کردن امکان ويژه براي شما جهت صرفه جويي در وقت است. وظيفه کوکي اين است که به وب سرور اطلاع دهد که شما مجددا از يک صفحه خاص بازديد مي کنيد. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصي سازي صفحات سايت فروشگاه تک ستاره استفاده کنيد يا به عنوان يک عضو در سايت يا سرويس هاي آن ثبت نام نمائيد، کوکي مي تواند به شما کمک کند تا در بازديدهاي بعدي اطلاعات خاصي از شما بدون اينکه لازم باشد هر دفعه آنها را وارد کنيد در دسترس باشد. اين امر فرايندهاي  تکراري ورود اطلاعات را از قبيل شناسه کاربري ساده مي کند. وقتي شما به سايت فروشگاه تک ستاره برگرديد، اطلاعاتي که قبلا وارد کرده ايد در دسترس بوده و شما مي توانيد به راحتي از ويژگي هاي خصوصي سازي شده سرويس هاي سايت بهره مند شويد.

شما اين توانايي را داريد که کوکي را قبول يا رد کنيد. بيشتر مرورگرهاي وب به طور خودکار کوکي را مي پذيرند اما معمولا اين امکان وجود دارد که تنظيمات پيش فرض مرورگر خود را تغيير دهيد تا از قبول کوکي امتناع ورزد. در اين صورت، ممکن است قادر نباشيد از همه امکانات پويا و قابليت هاي سرويس هاي سايت فروشگاه تک ستاره  و سايت هاي ديگر بهره مند شويد.

ارتباط مستقيم با کاربران
تنها مرجع رسمي مورد تاييد ما براي ارتباط با شما، پايگاه رسمي اين سايت يعني www.bestpro.ir است. ما با هيچ روش ديگري جز ارسال نامه از طرف آدرسهاي رسمي و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمي گيريم.
وب سايت فروشگاه تک ستاره هيچ گونه سايت اينترنتي با آدرسي غير از www.bestpro.ir و همچنين، هيچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه هاي گفتگوي اينترنتي همچون Yahoo Messenger يا MSN Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمي گيرد.
براي تماس با سايت فروشگاه تک ستاره، فقط آدرس هاي ايميل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز مي باشند. اگر مي خواهيد براي ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرسها ايميل کنيد.

چگونه ميتوانيد سوالات بيشتر خود را بپرسيد؟
در هر زمان كه مايل باشيد مي توانيد سوالات خود را در مورد سياست حفظ حريم شخصي خود از ما بپرسيد و ما حتما به شما پاسخ خواهيم داد. لطفا سوالات خود را به يکي از روشهاي ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال نمائيد.


سايت فروشگاه تک ستاره از شنيدن هر گونه نظرات شما نسبت به سياست حفظ حريم شخصي استقبال مي کند. اگر فکر مي کنيد سايت فروشگاه تک ستاره به اين سياست پايبند نبوده است لطفا از طريق ارسال نامه با ما تماس بگيريد. ما نهايت تلاش خود را خواهيم نمود تا در رفع ابهامات و نواقص يا حل مشکلاتي که در حد توانمان باشد دريغ نورزيم.

فروشگاه تک ستاره - انجام پروژه های اداری و نمونه برنامه ها برای توسعه دهندگان © 2017-1392 , Powered By OpenCart